Zahradní umyvadla

Zahradní umyvadla jsou praktickým doplňkem pro každou zahradu. Tento produkt umožňuje rychle a snadno opláchnout ruce a nářadí, aniž byste museli jít do domu a používat vnitřní vodovod.

Jedním z největších benefitů zahradních umyvadel je jejich snadná instalace. Většina z nich je navržena tak, aby se dala snadno připojit k vnějšímu vodovodu a některé dokonce vyžadují pouze připojení k hadici. Vzhledem ke své jednoduchosti mohou být zahradní umyvadla instalována téměř kdekoli v zahradě, a to včetně míst, kde není přístup k vnitřnímu vodovodu.

Kromě jednoduché instalace jsou zahradní umyvadla i velmi praktická. Umožňují rychle a snadno opláchnout ruce po práci na zahradě nebo při práci s nářadím. To znamená, že nemusíte chodit do domu a zanechávat stopu po blátě nebo zemině na podlaze. Navíc, zahradní umyvadla jsou velmi užitečná při čištění nářadí, neboť vám umožňují umýt jej venku a neznečistit tak vnitřní prostory.

Záhradné umývadlá

Zahradní umyvadlo Bassena

Krásné zahradní umyvadlo z hliníkové slitiny. Vyniká svojí lehkou váhou, takže je vhodné k upevnění například na dřevostavbu a velmi dobře odolává korozi, jelikož je vyrobeno z hliníku. Velice snadno jej připojíte k odpadu a přívodu vody. Obsahuje kohoutek i sifon s nerezovou mřížkou. Dostupné je v různých barevných provedeních.
Záhradné umývadlá

Litinové umyvadlo

Velice oblíbený model litinového zahradního umyvadla. Je podstatně těžší než hliníková umyvadla, ale vyniká svojí robustností. Umyvadlo obsahuje kohoutek, sifon a protizápachovou krytku. Dostupné je v různých barevných patinovaných provedeních.
Záhradné umývadlá

Nástěnné zahradní umyvadlo

Další umyvadlo z hliníkové slitiny. Rovněž se vyznačuje lehkou váhou. Je dodáváno s kohoutkem a odpadem. Velikost odpadní trubky je 28mm. Rovněž je dostupné ve více barevných provedeních.
Záhradné umývadlá

Litinové zahradní umyvadlo s čistým vzhledem

Velké litinové zahradní umyvadlo s čistým vzhledem, bez ornamentů. Možnost doplnit umyvadlo o kohoutek. Umyvadlo má jen malou dírku pro odpad vody (12mm), ale v nabídce máme stejné umyvadlo, ale v měděné patině s odpadem o průměru 35mm.

V nabídce máme také stojatá zahradní umyvadla, stejně jako u nástěnných umyvadel, existují v různých barevných a vzhledových provedeních.