Pohon pro posuvnou bránu Robus-600 BDKIT

Kód: ROBUS600KIT
Záruka 3 roky Do 600kg
Značka: Nice
ZDARMAZDARMA
S majákom
12 987 Kč 10 733,06 Kč bez DPH 12 987 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Motor Nice Robus600 pro pohon posuvné brány do 600kg a max. 8m. Inteligentní motor s automatickou úpravou síly ve ztížených podmínkách jako je zima či sníh.

Široká škála příslušenství vám obsluhu pohonu Robus600 ještě více usnadní. Technologie BlueBUS usnadňuje zapojení příslušenství, kdy např. fotobuňky EPMB je možné zapojit pouze pomocí 2 vodičů. K pohonu Robus lze zapojit maximálně 7 párů fotobuněk. Diagnostika pomocí počtu bliknutí majáku.

Pohon lze osadit i záložní baterií PS124, která při výpadku elektrické energie zaručí dočasné používání pohonu bez nutnosti manuálního odblokování. K motoru Nice Robus jsou ale samozřejmě dodávány také klíče pro manuální odblokování motoru.

Množství nastavitelných funkcí jako zpomalení, rozběh, automatické zavření, zavření po fotobuňkách, otevření části brány pro chodce, předblikávání majáku,

Velice kvalitní provedení motoru s tichým chodem díky převodovce na ložiskách, tělem motoru z hliníkové slitiny as epoxidovým nátěrem.

 

Detailní informace

Rychlost doručení
Rychlost doručení
Doručení ve většině případech do 24hod. s cenou přepravy již od 94Kč.
Výjimečná prodloužená záruka
Výjimečná prodloužená záruka
Naše kvalitní služby a vybrané produkty s prodlouženou zárukou.

Detailní popis produktu

ROBUSKIT RB600

Sada pro posuvná vrata do 600kg

Výhody: Možnost zálohování akumulátorem a solárním napájením. Moderní design, inteligentní řídící jednotka s mnoha funkcemi, kompatibilní s Oview (POZOR !!! pro připojení nutno použít interface IBT4N), BlueBus a Solemyo. Vysoká rychlost posuvu 0,18 - 0,31 m/s, zpomalení pří dojezdu i rozjezdu

Vysoká bezpečnost provozu - motor 24V a okamžitá reakce na překážku

Populární a velmi oblíbený model ■ Jednoduchý: systém BlueBUS umožňuje zapojení mezi řídící jednotkou a až 15 ovládacími, bezpečnostními či signalizačními zařízeními, a to pouze prostřednictvím dvou vodičů.

Praktický: řídící jednotka a nouzová baterie PS124 (volitelná), zabudované uvnitř pohonu, propojitelné přes pohodlný konektor.

Pokročilý: RB600 je vybaven teplotním senzorem, který přizpůsobuje sílu motoru klimatickým podmínkám a zároveň upravuje tepelnou pojistku. Volba master/slave automaticky synchronizuje i posuvné brány se dvěma protilehlými křídly.

Inteligentní: díky rozlišování překážek a automatickému programování času práce.

Autodiagnostika se signalizací prostřednictvím majáku. 8 stupňů programování.

Bezpečný: nastavitelné zrychlení a zpomalení na začátku a na konci každého manévru.

Pevný: základna a odblokování z hliníku litého pod tlakem, s epoxidovým nátěrem.

Tichý: motor na ložiskách

OXIBD rádiový přijímač s oboustrannou komunikací je kompatibilní se stejnosměrnými typy rádiového kódování: O-Code, Flo, Flor, TTS, Smilo as vysílačkami BD, které podporují oboustrannou komunikaci. Zejména typy kódování O-Code a BD umožňují využití pokročilých funkcí, které jsou výhradní součástí systému NICE OPERA. Přijímač je určen pro řídící jednotky s konektorem SM.

Možnost obdržet «odpověď» po odeslání příkazu. Možnost zjistit stav vaší brány - signalizace pomocí barvy diody:

červená - zavřená

oranžová - částečně otevřená

zelená - otevřená

Možnost vymazání jednoho vysílače. Kapacita 750 vysílaček BiDi nebo 1024 standardních vysílaček, (cca 900 vysílaček při používání vysílaček obou typů) Chytré ovládání vysílání, které kontroluje okolí před odesláním signálu. Možnost přidávat vysílačky pomocí funkce «enabling code» (přiložení ovladače k ovladači) Možnost přidávat vysílačky dálkově, nacházíte-li se blízko přijímače. Nevysílá signál nepřetržitě, vysílání přerušuje v okamžiku, kdy obdrží odpověď. Technologie NFC pro čtení doplňujících informací pro uživatele.

 

Obsah sady Nice Robus600:


Rozměry pohonu Robus600:

 Robus600 rozmery

Schéma zapojení pro pohony Robus:

Robus400 Manual

Připojení záložní baterie k Robus600:

PS124 Robus

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohony pro brány
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 15 kg
Hmotnosť: 400-800kg
? Značka: NICE
Výkon: 515W
Napájanie: 230V
Odber: 2,5A
Stupeň ochrany: IP44
Rýchlosť motora: 9m/s
Menovitý moment: 9Nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: