Eloxovaný profil pro výplň 20x16x6000 mm, materiál 6463, T6, hliník s eloxovanou vrstvou 15 mikronů, barva stříbrná, cena za KUS

Kód: AL-J2016EX-6
667,46 Kč 551,62 Kč bez DPH
Skladem na hlavním skladu
Možnosti doručení

Detailní informace

Rychlost doručení
Rychlost doručení
Doručení ve většině případech do 24hod. s cenou přepravy již od 94Kč.
Výjimečná prodloužená záruka
Výjimečná prodloužená záruka
Naše kvalitní služby a vybrané produkty s prodlouženou zárukou.

Detailní popis produktu

Hliníkové lamely se vyznačují mimořádně nízkou hmotností, výjimečnou odolností materiálu vůči korozi a vlivům počasí, a z toho plynoucí dlouhou životností.

Montáž našich lamelových výplní usnadňují praktické U a UT profily s výrazně naznačenými vodicími drážkami, které spolehlivě zajistí požadované rozmístění lamel v poli výplně. Díky nim si budete moct naměřit přesná místa pro jejich uchycení pomocí vrutů. Pro dokonalý spoj a odolnost vůči korozi doporučujeme použít nerezové vruty z naší nabídky.Eloxovaný profil AL-J2016EX jsme vytvořili speciálně jako nový designový prvek hliníkových vrat. Eloxovaný povrch je extra odolný vůči korozi či otěru, zvyšuje se jeho povrchová tvrdost, povrch je elektricky nevodivý, avšak jeho tepelná vodivost se zlepšuje. A konečně, 15 mikronová eloxovaná vrstva dotváří nádherný dekorativní efekt, který oživí každou bránu a jinou výplň.

Co je eloxování? Jedná se o jistou formu povrchové úpravy, která využívá přirozené náchylnosti hliníku k oxidaci. Při eloxování se hliník namáčí do elektrolytického roztoku kyseliny sírové jako anoda. Katoda se nachází v lázni. Následně, působením elektrického proudu se na povrchu hliníku začíná vytvářet plynný kyslík, který hliník oxiduje na oxid hlinitý. Právě ten vytváří odolný eloxovaný povrch.

Kompatibilní U profil s vodicími drážkami:

AL-U21-6

Lamelu AL-J2016EX-6 lze montovat jako výplň v kombinaci s U profily AL-U21-6. Na našich U profilech najdete vodicí drážky, které Vám pomohou lamely namontovat v požadovaném úhlu a v přesně naměřené vzdálenosti mezi jednotlivými lamelami.Pokud chcete vytvořit neprůhlednou výplň se zajímavým vizuálním efektem, doporučujeme eloxovaný profil AL-J2016EX-6 kombinovat se širokou lamelou AL-J16016-6. Vytvoříte tak elegantní výplň s tenkým stříbrným páskem. Ten můžete dle potřeby zvýraznit jiným barevným odstínem.Lamely doporučujeme zpevnit každé 2 metry. Jako výztuž můžete využít například AL-JK20x10x1.5 nebo AL-PL20x5.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hliníkové lamely
Hmotnost: 2.18 kg
Výrobca: KVN Aluminium
Rozmer: 20x16mm
Hrúbka steny: 1.5
Povrch: Elox
Kusů v balení: 1 Ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: