Pohony Nice - Záruka 3 roky

Přinášíme vám skvělý benefit v podobě prodloužené záruky na téměř všechny pohony a příslušenství značky Nice. Součástí toho je i okamžitá výměna zboží do 30 €

KLED

Produkty od společnosti Nice jsou jedny z nejkvalitnějších produktů v oblasti automatizace vrat, parkovacích ramp, nebo nově už i inteligentní domácnosti.

My si těchto produktů ceníme natolik, že k těmto produktům automaticky získáváte záruku na 3 roky. Pro uplatnění této záruky není nutná žádná registrace ani registrace produktů. Stačí si vybrat svůj produkt a objednat si jej.

 

Produkty do 30 € automaticky vyměňujeme.

Při reklamaci produktu do 20 € se nemusíte bát že o něj přijdete, pokud se vám z reklamace vrátí. Například u produktů jako jsou dálkové ovladače k vratům, to obzvlášť oceníte.

Produkty pro automatizaci vrat, dveří a také například automatických rolet od Italské firmy Nice patří k těm nejoblíbenějším a nejspolehlivějším. Široká škála produktů od pohonů pro posuvná vrata, pohony křídlových vrat, dálkové ovladače pro pohony až po náhradní díly a součástky pro motory Nice.